15 lóerős külső motor
Könnyű és hordozható
Világítótekerccsel felszerelve a lámpa használatához
Üzemanyag-hatékony, alacsony-zajszint, erőteljes, egyenletes gyorsítással
A Kínai Osztályozó Társaság (CCS) által hitelesített
További színválaszték
Javasolt gumicsónak hossza: 3,3-3,8 m
Leírás
Műszaki paraméterek
A külmotorokról
Megbízható, nagy teljesítményű{0}}motort keres? A Calon Gloria 15 LE kétütemű külmotor (kompatibilis a Yamaha 15F-el) kivételes választás a CG-kínálatban, amely könnyű, kompakt és erőteljes kialakításáról ismert. A CG 15 LE-s külmotor ideális kis alumínium horgászcsónakokhoz, gépkocsi-felfújókhoz, felfújható csónakokhoz és úszógumikhoz. Az évek óta bevált teljesítményének köszönhetően a T15-öt úgy tervezték, hogy oda vigye, ahová mennie kell, és minden alkalommal biztonságban visszavigye. Legyen szó szabadidős vagy professzionális felhasználásról, a 15 LE-s külmotort azok számára tervezték, akik tartósságot és erőt kívánnak a vízen.
A cég bemutatása
A kiválóságtól vezérelve kifejlesztettünk egy sor külső motort, köztük kétütemű modelleket (3 LE, 5 LE, 9,8 LE, 15 LE, 20 LE, 30 LE, 40 LE), 4 ütemű modelleket (6 LE, 20 LE, 60 LE EFI) és elektromos 40 LE-s külmotort. Az innováció iránti elkötelezettségünk 2023. július 24-ig 25 szabadalomhoz vezetett, amelyek lefedik az olajellátás, az elfordulási tesztelés és a víz alatti hajtóművek rögzítésének fejlesztéseit. A valódi lóerő-szabványok fenntartásával erős fogyasztói bizalmat vívtunk ki a felfújt lóerő-igényekkel járó piaci problémák közepette.

Tanúsítványok

Műhely




A Calon Gloriánál hiszünk abban, hogy a tiszta,{0}}jól irányított műhely a minőség alapja,-gyártási környezetünk minden részlete a kiválóság iránti elkötelezettségünket tükrözi.
Mentőcsapat





2020-ban a Calon Gloria együttműködött a Renze mentőcsapattal, hogy minden úszó számára biztonságos és élvezetes átkelést biztosítson a Qiantang folyón.
Vállalkozásának bővítése közben a Calon Gloria soha nem tévesztette szem elől társadalmi felelősségét. Hiszünk abban, hogy a valódi vállalati növekedést nem csak a piaci siker méri, hanem a közösséghez való hozzájárulásunk is.
A nagyobb árvizek idején külmotorokat adományoztunk a katasztrófa sújtotta{0}}területeknek, hogy támogassuk a frontmentő és vízelvezető műveleteket;
Rendszeresen tartunk szakmai képzést a külső motorok működéséről, karbantartásáról és vízbiztonságáról a mentőcsapatok számára, segítve őket vészhelyzeti reagálási képességeik fejlesztésében;
Nagyszabású-vízi-nyilvános rendezvényekhez és mentőakciókhoz ingyenes külső motorokat és műszaki támogatást kínálunk, mérnököket küldünk a helyszínre a biztonság és a zavartalan működés érdekében.
Ezekkel az erőfeszítésekkel a Calon Gloria büszkén teljesíti a közjólét iránti elkötelezettségét, és arra törekszik, hogy felelősségteljes és együttérző gyártóvállalat legyen.
Külmotor indítási ellenőrzőlista
1. Nyissa ki a levegőszelepet mindkét (beépített és külső) üzemanyagtartályon.
2. Csatlakoztassa a külső üzemanyagvezetéket a motorhoz.
3. Állítsa az üzemanyag-kapcsolót "on" állásba.
4. Helyezze be biztonságosan a vészkapcsoló zsinórt.
5. Keverés után rázza fel az üzemanyagtartályt, hogy elkeveredjen, távol a tűzforrásoktól.
6. Győződjön meg arról, hogy a sebességváltó üresben van.
7. Csatlakoztassa az üzemanyag-vezetéket a motorhoz, pumpálja 3-5 alkalommal az izzót úgy, hogy a nyíl a motor felé mutasson.
8. Nyissa ki kissé a szívatót, nyomja meg a gázkart az indításhoz, majd zárja el a szívatót, és hagyja a motort 3–5 percig alapjáraton járni, hogy felmelegedjen.
9. Emelje ki a motort a vízből, ha nem használja; szükség esetén engedje le újra.
10. Hosszú távú -tároláshoz teljesen ürítse ki az üzemanyagot.
Népszerű tags: 15 lóerős külmotor, Kína 15 lóerős külmotor gyártók, beszállítók, gyár
2 ÜTEMŰ 15 LE KÜLSŐ MOTOR
OPCIONÁLIS MODELLEK:
T15BS--- Vezérlővezérlés; Kézi indítás; Rövid tengely
T15BL--- Vezérlővezérlés; Kézi indítás; Hosszú tengely
T15BWS--- Vezérlővezérlés; Elektromos indítás; Rövid tengely
T15BWL--- Vezérlővezérlés; Elektromos indítás; Hosszú tengely
T15FWS--- Távirányító; Elektromos indítás; Rövid tengely
T15FWL--- Távirányító; Elektromos indítás; Hosszú tengely
| MODELL | T15 |
| Írja be | 2 ütés |
| Keresztmagasság | 440 mm (S) 567 mm (L) |
| Dimenzió | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (L) |
| Száraz tömeg | 38 kg(S) 40kg(L) |
| Max. RPM tartomány | 4500-5500 fordulat/perc |
| Max. Outpower | 11 kW |
| Alapjárati fordulatszám tartomány | 850-50 fordulat/perc |
| Motor típusa | 2-cil. |
| Elmozdulás | 246 cc |
| Furat × Löket | 56×50 mm |
| Gyújtás időzítése | CDI |
| Kormányrendszer | Vezérlővezérlés / Távirányító |
| Indító rendszer | Kézi/Elektromos indítás |
| Sebességváltó | F-N-R |
| Áttételi arány | 2.08(27/13) |
| Trim & Tilt | Kézikönyv |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | Külső 24L |
| Sebességváltó olaj kapacitása | 0.25 L |
| Keverési arány | 50 : 1 |
| Propeller | 9 1/4 × 9 J hüvelyk |
Egy pár
5 Külső motoros csónakKövetkező
30 lóerős külső motorA szálláslekérdezés elküldése













