Leírás
Műszaki paraméterek
A KÜLSŐ MOTOROKRÓL
A külmotor a hajó meghajtására szolgáló rendszer, amely a motort, a sebességváltót és a légcsavart vagy a sugárhajtást magában foglaló, önálló egységből{0}} áll, és amelyet úgy terveztek, hogy a csónak farához külsőleg felszerelhető legyen. Ez a kis vízi járművek leggyakoribb energiahordozója. Amellett, hogy teljesítményt nyújtanak, a külmotorok irányszabályozási képességeket is biztosítanak, mivel a rögzítőkonzolokon elforgathatók a tolóerő irányának beállításához. A motor alján lévő kormánylapátok kormányként is működhetnek, amikor a motor nem működik. A belső motorokhoz képest a külső motorok könnyen eltávolíthatók tárolás és karbantartás céljából.
Csomag

Csomagolás folyamata



Vélemények

FAQ
K: Hogyan tudhatom meg, hogy milyen hosszúságúnak kell lennie a külső motorom tengelyének?
K: Tudsz pótalkatrészeket szállítani?
K: Mi a jótállási időszak?
K: Mi a minimális rendelési mennyiség (MOQ)?
K: Mi a gyártás és a szállítás átfutási ideje?
14-21 munkanap tömeges rendelés esetén
Népszerű tags: ki csónakmotor, Kína ki hajómotor gyártók, beszállítók, gyár
2 ÜTEMŰ 5 LE KÜLDI MOTOR
A 2-ütemű, 5 LE-s külmotor egy könnyű és hatékony tengeri energiarendszer, amelyet kis vízi járművekhez terveztek. Egyszerű szerkezettel rendelkezik, amely integrálja a motort, a sebességváltót és a légcsavart, így erős tolóerőt biztosít rövid távú vitorlázáshoz és horgászathoz. A motor jó gyorsulási teljesítménnyel rendelkezik, kétütemű kialakítása pedig viszonylag alacsony üzemanyag-fogyasztást és kényelmesebb karbantartást tesz lehetővé. A felhasználók könnyen beállíthatják az irányt, mert a motor rugalmasan tud forogni a konzolon a pontos vezérlés érdekében. Ezenkívül a külső kialakítás lehetővé teszi a motor gyors szétszedését az egyszerű tárolás és karbantartás érdekében, így ideális választás számos vízisport-rajongó számára. Kérjük, ellenőrizze a specifikációt az alábbiak szerint:
| Modell | T5 |
| Keresztmagasság | S:444 (mm) L:571 (mm) |
| Száraz tömeg | S:21,5kg S:22,5kg |
| Max. Fordulatszám tartomány | 4500-5500 fordulat/perc |
| Max. Outpower | 3,7 kW (5 LE) |
| Alapjárati fordulatszám tartomány | 1200±50 fordulat/perc |
| Motor típusa | 1-cil. |
| Elmozdulás | 103cc |
| Bore X Stroke | 54,0×45,0 mm |
| Gyújtás időzítése | CDI |
| Kormányrendszer | Vezérlő fogantyú |
| Indító rendszer | Kézi indítás |
| Sebességváltó | F-N-R |
| Áttételi arány | 2.08 |
| Vágás &Döntés | Kézikönyv |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | Beépített -2,8 liter/ külső 12 liter |
| Sebességváltó olaj kapacitása | 0.1 L |
| Keverési arány |
50:1 |
| Propeller | 7 1/2*7-BL in. |
Egy pár
Boat Trader csónakmotorokKövetkező
2 ütemű külső motorA szálláslekérdezés elküldése










