3.5 Külső motor
Könnyű és hordozható
Alacsony üzemanyag-fogyasztás és zaj, mégis erős
Ideális kis horgászcsónakokhoz, felfújható csónakokhoz és fa csónakokhoz
A Kínai Osztályozó Társaság (CCS) által tanúsított
360 fokos forgás csillapító kialakítással az egyszerű gázszabályozás érdekében
Javasolt gumicsónak hossza: 2,9 m
Leírás
Műszaki paraméterek
A külmotorokról
A 3/3,5 LE-s külmotor könnyű és kompakt, így ideális kis csónakokhoz és felfújható hajókhoz. Megbízható teljesítményével és üzemanyag-hatékonyságával zökkenőmentes működést biztosít szabadidős tevékenységekhez és horgászathoz. Könnyen szállítható és karbantartható, tökéletes választás a szabadidős csónakázás szerelmeseinek.

A kiválóság iránti elkötelezettségünktől vezérelve egy sor külső motort dobtunk piacra, beleértve a kétütemű modelleket is: 3 LE, 5 LE, 9,8 LE, 15 LE, 20 LE, 30 LE és 40 LE; 4 ütemű modellek: 6 LE, 20 LE és 60 LE EFI; és elektromos külső motorok: 40 LE. A technológiai innovációra való összpontosításunk jelentős eredményeket ért el, többek között 2023. július 24-ig 25 szabadalom megszerzését, amelyek olyan területekre vonatkoztak, mint az olajellátó rendszerek, az elfordulást vizsgáló eszközök és a víz alatti fogaskerék anyák rögzítési megoldásai. A piacon tapasztalható megtévesztő lóerő-besorolásokkal kapcsolatos aggodalmakra válaszul továbbra is elkötelezettek vagyunk a valódi lóerő szállítása mellett, amely pozitív visszajelzéseket kapott ügyfeleinktől.
Csomagolás
1. Egy- vagy kétegységes csomagolásban kapható.
2. Minden egység biztonságosan be van csomagolva egy kartondobozba, amelynek belsejében habvédelem biztosított a biztonságos szállítás érdekében.

Tanúsítványok

Ezek a tanúsítványok nem csupán szimbólumok,{0}} hanem a szigorú tesztelés, a szigorú gyártásellenőrzés és a kiválóság iránti folyamatos elkötelezettségünk eredménye. Legyen szó forgalmazóról, professzionális felhasználóról vagy szabadidős hajósról, megbízhat a CALON GLORIA-ban, hogy megbízható, minősített külső motorokat szállítson, amelyek megfelelnek bármely piac igényeinek.
Kiállítások
2021-es sanghaji nemzetközi hajókiállítás




Vezető külmotor-gyártóként a Calon Gloria elkötelezett amellett, hogy a tengeri meghajtási megoldások széles skáláját és a megbízható -értékesítés utáni támogatást nyújtsa globális ügyfeleink változatos igényeinek kielégítésére. Elektromos és benzinmotoros{2}}motorokat egyaránt kínálunk, mindegyiket gondosan megtervezve az optimális teljesítmény és üzemanyag-hatékonyság érdekében.
Minden évben aktívan részt veszünk professzionális hazai és külföldi szakkiállításokon, így biztosítva ügyfeleinknek termékeink minőségéről és műszaki szakértelméről első kézből származó tapasztalatokat.
Kétütemű külső motor gyors üzembe helyezési útmutatója
- Szerelje fel a külső motort úgy, hogy a kavitációt gátló lemez 25 mm-rel a hajó feneke alatt legyen; győződjön meg arról, hogy a motorház illeszkedik a hajóhoz.
- Használjon ólommentes, 92-es vagy magasabb benzint.
- Ajánlott 2-ütemű motorolaj: TC-W3.
- Javasolt hajtóműolaj: GL-4 80W90.
- Üzemanyag keverék:
- Első 10 óra: 25:1 (benzin : 2 ütemű olaj)
- 10 óra után: 50:1 (benzin: 2 ütemű olaj)
- Cserélje ki a hajtóműolajat 10 óra elteltével, majd 50 óránként (rendszeresen ellenőrizze a vizet).
Népszerű tags: 3.5 külmotor, Kína 3.5 külmotor gyártók, beszállítók, gyár
2 ÜTEMŰ 3 LE BENZIN KÜLDI MOTOR
| MODELL | T3 |
| Írja be | 2 ütés |
| Keresztmagasság | 441 mm (S) |
| Dimenzió | 628*289*997 mm (S) |
| Száraz tömeg | 17,4 kg |
| Max. RPM tartomány | 4500-5500 fordulat/perc |
| Max. Outpower | 2,2 kW |
| Alapjárati fordulatszám tartomány | 1200±50 fordulat/perc |
| Motor típusa | 1-cil. |
| Elmozdulás | 70 cc |
| Furat x löket | 46,0 x 42,0 mm |
| Gyújtás időzítése | CDI |
| Kormányrendszer | Vezérlő fogantyú |
| Indító rendszer | Kézi indítás |
| Sebességváltó | F-N |
| Áttételi arány | 2.08 |
| Vágás &Döntés | Kézikönyv |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | Beépített-1,4 literes |
| Sebességváltó olaj kapacitása | 0.075 L |
| Keverési arány | 50:1 |
| Propeller | 7¼X6-BS hüvelyk |
Egy pár
2 ütemű csónakmotorKövetkező
7 tengeri külmotorA szálláslekérdezés elküldése










