Leírás
Műszaki paraméterek
A külmotorokról
A 2-ütemű külső motor egy belső égésű motor, amely a hajó farára van szerelve, és a hajót egy légcsavaron keresztül hajtja meg. Meghatározó tulajdonsága, hogy a teljes teljesítményciklus -beleértve a szívó-, kompresszió-, teljesítmény- és kipufogólöketeket-egyetlen főtengely-fordulattal teljesíthető. Erősségei közé tartozik az egyszerű karbantartás, a gyors indítás, a kishajókhoz való alkalmasság és a viszonylag alacsony költség. Ennek ellenére hátrányai is vannak: gyengébb üzemanyag-hatékonyság (mivel az el nem égett üzemanyag-levegő keverék a kipufogógázokkal együtt távozik), nagyobb a kibocsátás (például szénhidrogén), valamint több zaj és vibráció működés közben. Általában kis halászhajókban, jet-skiben, motorcsónakban, felfújható csónakban és más vízi járművekben használják, ahol a nagy teljesítmény-} prioritás.






Szolgáltatás
1. Egyedi OEM-megoldások állnak rendelkezésre
Teljes testreszabási támogatás a terméktervezéstől a csomagolásig.
2,24 órás válaszadási kötelezettség
Várja megkeresésére részletes választ ezen belül 24 óra.
3.A rendelések nyomon követése és támogatása a végétől-végig-
Rendszeres két{0}}heti frissítések a kiszállítást-követik a kézbesítés megerősítéséig.
Kiszállításkor javasoljuk az áru tesztelését és visszajelzésének megosztását.
Ha bármilyen probléma merülne fel, csapatunk azonnal együttműködik Önnel, hogy megoldja azokat.

Vevői bemutató
A Calon Gloria mind az öt kontinensre kiterjesztette jelenlétét, régiókra, kultúrákra és iparágakra kiterjedő, változatos ügyfélkörrel, amelyek a világ minden tájáról vonzzák az ügyfeleket. Évek óta számtalan ügyfél bízik a márkában,{1}}amely nem csupán a termékek kiemelkedő minőségének elismerésében gyökerezik, hanem abban is, hogy minden igényt kielégítünk, és a hosszú távú{2}}értékre összpontosítunk, amely erős láncszemként egyesíti a felhasználókat szerte a világon.









Kiállítás






Népszerű tags: külső motorolaj 2 ütemű, Kína külső motorolaj 2 ütemű gyártók, beszállítók, gyár
2 ÜTEMŰ 30 LE KÜLSŐ MOTOR
A CG MARINE 2-ütemű, 30 LE-s külmotor sima, modern matt felülettel rendelkezik, amely nemcsak a megjelenését javítja, hanem az általános tartósságát is. A könnyű használhatóságra tervezett motor beépített -időzítőt tartalmaz, amely nyomon követi a fő működési paramétereket és állapotot, lehetővé téve a hajósok számára, hogy időben elvégezhessék a szükséges karbantartást, biztosítva a motor csúcsteljesítményű működését. A megbízhatóságra és a hosszú élettartamra összpontosítva ez a motor tökéletes különféle vízi tevékenységekhez, például horgászathoz, szabadidős csónakázáshoz és vízi sportokhoz. Robusztus felépítése és felhasználóbarát jellemzői kiváló választássá teszik azok számára, akik nagy teljesítményre vágynak minimális karbantartás mellett.
| MODELL | T30 |
| Írja be | 2 ütés |
| Keresztmagasság | 423 mm (S) / 550 mm (L) |
| Dimenzió | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Száraz tömeg |
53,5 kg (S) 54,5 kg (L) |
| Max. RPM tartomány | 4500-5500 fordulat/perc |
| Max. Outpower | 22,1 kW (30 LE) |
| Alapjárati fordulatszám tartomány | 1150±50 fordulat/perc |
| Motor típusa | 2-cil. |
| Elmozdulás | 496 cc |
| Furat X löket | 72*61 mm |
| Gyújtás időzítése | CDI |
| Kormányrendszer | Vezérlővezérlő/távirányító |
| Indító rendszer | Kézi indítás/elektromos indítás |
| Sebességváltó | F-N-R |
| Áttételi arány | 2.08(27/13) |
| Vágás &Döntés | Kézikönyv |
| Üzemanyagtartály űrtartalom | Külső 24L |
| Sebességváltó olaj kapacitása | Külső 24L |
| Keverési arány | 50:1 |
| Propeller | 9 7/8X12-F |
Egy pár
Új kétütemű külső motorokKövetkező
2 ütemű külső motorokA szálláslekérdezés elküldése













